Часті питання

Що таке персональний кабінет?

Персональний кабінет — Ваша персональний захищений розділ сайту, де можна отримувати відомості про замовлені послуги, керувати послугами, дивитись свій трафік, задавати нам запитання і т.д.

Чому я не можу зайти в персональний кабінет?

Якщо в Вас немає доступу до мережі Інтернет: перевірте правильність назви сайту, введеного у стрічці веб-адреси. Навіть якщо в Вас немає інтернету, Ви завжди можете зайти на наш сайт. Важливо! Адреса сайту повинна бути введена повністю: http://kusch.com.ua

Якщо Ви не знаєте пароль для авторизації в персональному кабінеті: для того, щоб авторизуватись, Вам потрібно ввести пароль. Відновити його Ви можете натиснувши посилання «забули пароль?» і вибравши зручніший для Вас спосіб відновлення пароля. Якщо Ви бажаєте відновити пароль через SMS повідомлення, тоді вказівки для звершення цієї операції прийдуть на номер телефона, який Ви вказували при підключенні. Якщо Ви бажаєте змінити Ваш контактний номер телефону, або будь-яку персональну інформацію, зверніться за допомогою в наш офіс з документами, що засвідчують особу.