Для бізнесу

Магазин

20 мбіт/с


250 грн
Початковий Бізнес

20 мбіт/с


500 грн
Середній Бізнес

50 мбіт/с


700 грн
Преміум Бізнес

100 мбіт/с


1000 грн

Інтернет від Kusch-Net — це надання широкосмугового доступу до мережі Інтернет для домашніх користувачів. Підключення до мережі здійснюється по технології PON (через мережу оптоволоконних ліній зв’язку; підключення відбувається через оптичний термінал). Послуга надається в приватному секторі, який підключений до даної технології.

Додаткові послуги

Послуга Вартість, грн Додаткова інформація
Нове підключення У вартість входить пон-термінал, монтаж до роутера, кабель (у вартість підключення входить 200 м кабелю, понад 200 м — по 8 грн/м)
Перехід від іншого оператора Під переходом від іншого провайдера розуміється передача радіообладнання (антена, блок живлення при умові працездатності) і проведення оптичної лінії зв’язку

Всі ціни для підключення бізнесу розраховуються індивідуально 

Примітки та пояснення

  • Тарифні плани дійсні з 1 травня 2018 року.
  • Перехід на нові тарифні плани — безкоштовний.
  • Всі тарифні плани безлімітні.
  • Тарифні плани розраховані для кінцевого домашнього користувача з підключенням одного комп’ютера. У випадку надмірного та нерівномірного використання ресурсів — як навмисного, так і ненавмисного (наприклад, в результаті вірусних атак, програм-троянів або у випадку професійного використання мережі з метою отримання прибутку, розміщення у себе веб-ресурсів та FTP-серверів і т.п.) заявлені параметри якості не гарантуються.
  • Наведена у тарифних планах швидкість — це максимальна (теоретична) швидкість на вхідному порту модему в мережі провайдера.
  • На тарифних планах «Без обмежень» швидкість доступу обмежена технологією. При підключенні за технологією Ehternet (FTTB) максимальна швидкість становить до 100 Мбіт/с (Fast Ethernet). Швидкість обмежена кінцевим портом клієнта (роутера, домашнього ПК) який зазвичай має швидкість 100 Мбіт/с
  • Зазначені швидкості доступу у безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.